Сортовий прокат у вигляді сталевого квадрату є універсальним видом напівфабрикатів з яких виготовляють багато різноманітної продукції, а також використовують у будівництві, комунальному господарстві, для виконання господарських завдань. Вигідність використання сталевого квадрату полягає в тому, що це настільки зручний і універсальний у застосуванні та обробці вид конструкційного матеріалу, що він підходить практично для будь-яких завдань. Діапазон застосування вражає – створення потужної металевої опалубки для залізобетонних виробів багатоповерхівки і дизайнерські рішення для облаштування домашнього інтер'єру.

Придбати в асортименті сталевий квадрат необхідного розміру та довжини пропонує компанія КТ-Сталь, де є можливість обрати необхідний різновид з багатьох сортів як за розміром сторони квадрата, так і за довжиною та іншими якісними характеристиками.

Ключова перевага сталевого квадрату – особлива форма і міцність

Квадратний сортовий прокат використовується насамперед як конструкційний матеріал. Це пов'язано з тим що у сталевого квадрату особлива форма – він має високу міцність на згинання та дію інших зовнішніх факторів. Саме завдяки такій міцності сталеві квадратні елементи прокату використовуються активно для збирання каркасів у залізобетонних особливо відповідальних конструкціях. Також сталеві квадрати використовують як основу для зварювання конструкцій і з'єднання елементів машин та механізмів.

Міцність з'єднань які створені за допомогою сталевого квадрату є однією з найвищих. Практичність застосування – однією з найбільших. Особлива форма сталевого квадратного прокату допомагає його використовувати як конструкційну площину, яку за допомогою звичайних інструментів можна легко поєднувати з іншими елементами:

зварювати звичайним зварювальним апаратом чи автоматизованою лінією;

скріплювати нерозємними і розємними кріпильними елементами, метизами – болти, заклепки;

просвердлювати для створення різноманітних наскрізних сполучень;

з'єднувати іншими способами з деталями і механізмами.

Серед переваг використання – висока міцність, простота обробки поверхні і доступність ціни.

Де використовувати сталевий квадрат найпростіше і найвигідніше?

У машинобудуванні сталевий квадрат використовують насамперед для того, щоб виготовити деталі машин та механізмів, де необхідна підвищена стійкість до навантажень. Це можуть бути вали, втулки, каркаси, рами, різноманітні елементи, які перебувають під значним навантаженням постійно або динамічно.

Коли збирають будівельні конструкції, сталевий квадрат можна застосовувати як універсальний засіб для облаштування дуже міцного і ефективного каркасу: 

для залізобетонної конструкції, у поєднанні із привареною арматурою та проволокою та іншими елементами;

для створення ферми, рами споруди – склад, виробниче приміщення, корпус машина, механізму;

для збирання каркасної будівлі.

Квадрат можна використовувати як ефективний конструкційний матеріал для виготовлення меблів та предметів інтер'єру, деталей в будівельних конструкціях які є основою для встановлення різноманітних пристроїв побутових приладів. Це можуть бути елементи столів, корпусних меблів, стелажів, а також основи для розміщення бойлерів, пральних машин, телевізорів та інше.